?
Věděli jste, že nejoblíbenější tábory jsou vyprodané už začátkem května?
?
Až 35 % rodičů nestihne přihlásit své děti na letní tábor v termínu, a tím pádem nezískají zajímavější cenu a nezajistí si místo na vyhlášených dětských kempech.
?
Znáte nějaký tábor, kde si na své přijdou i puberťáci ve věku 13–16 let? Máte doma puberťáka? Už víte, co bude dělat v létě?
 • Máte už program na letní prázdniny?

  Jak vybrat ten správný tábor, kde vaše dítě prožije SUPer léto, když spousta táborů je pouze hlídání dětí “od–do” a v nabídce je těžké se vyznat? Jak najít tábor, kde si vaše děti užijí spoustu zábavy a domů se budou vracet nadšené? Tábor, jehož program je plný akčních her, plný nových zážitků a dobrodružství? Tábor, který vede parta nadšených instruktorů?

 • Naštěstí pro vás máme řešení

  Dovolte mi vás touto formou seznámit s programem “SUPer tábor (příměstský tábor na paddleboardech)”. S táborem, jehož program je postaven na principech zážitkové pedagogiky, kde jsou děti zábavnou a poutavou formou vtaženy do všech táborových aktivit a her. V průběhu celého týdne spolu děti komunikují, pracují v týmech, společně plní úkoly a překonávají překážky. Zároveň objevují atraktivitu vodního prostředí, kde se zdokonalují v jízdě na paddleboardu nebo kánoi. Součástí všech programu je i výlet na paddleboardech a závěrečná hra plná úkolů.

 • “Naše klasika” se odehrává přímo v centru Pardubic a na velkou část programu se můžete těšit v Parku Na Špici. Paddleboarding + Fun water park si vaše děti užijí opravdu naplno.

 • Je pro vás připraveno špičkové vodácké vybavení, a to včetně plovací vesty pro každého účastníka.

 • Zabavíme i vaše puberťáky. Je pro ně připravená expedice na řece Orlici, kde je čeká nejkrásnější část této řeky. Součástí programu je spaní ve stanech a bojová hra v Hradci Králové.

 • V našich řadách jsou zkušení instruktoři, kteří s nadšením a zaujetím zasvětí vaše děti do všech programů a her. Celý program prochází dukladnou přípravou a všechny hry zkoušíme a ladíme na před sezonním soustředění.

Tématické programy

“Cesta z města”
7 - 13 let

V roce 2023 budou všechny tábory probíhat v Pardubicích.

 

“V pohybu-jedeme vodu”
13 - 17 let

Máte doma puberťáka? Tento program je určen pro věkovou skupinu 13–17 let. Můžete se těšit na výlet plný dobrodružství a spaní ve vlastních stanech. Během tábora vás čeká sjezd řeky Orlice a objevování krás a zajímavostí Hradce Králové.

“Naše klasika”
7 - 13 let

Základnu máme přímo v centru Pardubic (na skautské základně). Program je určen pro děti 7–13 let. Hlavní program se odehrává přímo v centru Pardubic v parku Na Špici. Součástí turnusu je i vodácký výlet na paddleboardech. Během celého táborového týdne vás budeme připravovat na závěrečnou “akční hru”, která se bude odehrávat v Parku Na Špici.

Tábory pořádáme od roku 2014

Naším stavebním kamenem je špičkový tým instruktorů. Součástí programů je vždy vodáctví a vodní turistika. Tady jsou reference, které jsme získali od našich absolventů.

 • Reference

 • Květa N.

  Syn byl na příměstském táboře na paddleboardech a byl moc spokojený. Líbil se mu program tábora, vedoucí i kolektiv. Původně se mu na tábor moc nechtělo a nebyl tam ani s žádným svým kamarádem, ale na konci se hned chtěl přihlásit na příští rok. V letošním horkém počasí to byl asi nejlepší možný tábor – voda na dosah, pěkný park, zázemí loděnice a prima vedoucí

 • Lenka N.

  Dobrý den, děkujeme vám za SUPer týden. Zúčastnili jsme se turnusu v pohybu a holky byly moc spokojené. Děkujeme i za postavení stanu :). Pro holky to byl nejhezčí prázdninový týden. Příští rok jedeme znovu.

 • Lenka U.

  Ráda bych vám poděkovala za skvělý příměstský tábor, po pravdě hodně netradiční a holky si to moc užily. Snad jen říkaly, že by na těch paddleboardech chtěly být pořád, ale to naštěstí nejde. Děkujeme a příští rok na viděnou.

 • Ivana H.

  Dobrý den, díky za fotky a děkuji za krásný týden. Má dcera Saša si tábor moc užila. Jste skvělý tým.Krásný zbytek léta

 • Petra N.

  Dobrý den, děkuji vám za turnus pro puberťáky. Sice jsem se od Kuby pořádně nedozvěděla, kde jste tam spali :), ale putování po Orlici se mu moc líbilo. Děkuji za program pro starší děti. Příští rok jedeme znovu

 • Lenka R.

  Děkujeme, Míša i Ala si to užili moc. Fotky jsou krásné :-)

 • Andrea S.

  Děkujeme vám za super týden. Dcera byla moc spokojená. Těšíme se na další letní turnus.

 • Renata N.

  Dobrý den, děkujeme za fotky. Ondra byl spokojený a za mě, za rodiče, velký dík. Renata

 • Andrea U.

  Děkujeme za příměstský tábor v centru Pardubic. Paddleboardy super nápad a ten park na Chrudimce. Museli jsme tam chodit i po táboře :).

 • Veronika H.

  Syn absolvoval turnus “V pohybu”, Orlice se mu moc líbila. Děkujeme

 • Lenka J.

  Dobrý den,

  po nějaké odmlce po táboru bych vám ráda zaslala feedback, jak moje děti tábor prožívaly...

  Obě děti byly nadšené, ráno si hlídaly, abychom přicházeli včas a odpoledne u vás chtěly zůstávat co nejdéle.

  Maty, který není obvykle moc družný, si na táboře našel kamaráda a měl z něho radost.

  O táboru říkal: "Tohle byl můj nejlepší dosavadní tábor, nikdo se s nikým nehádal, byly tam fajn lidi a byli jsme všichni jako parťáci a měli se rádi". Pro mě osobně tohle hodně znamená, Maty jinak tábory a společnost dětí nevyhledává.

  Zvlášť bych chtěla poděkovat mladým lektorům, kteří zjevně uměli se skupinou dětí dobře pracovat a dokázali jim vymýšlet zajímavý program.

  Také supr, že se vám podařilo sehnat na tábor dotace, to rovněž oceňujeme.

  Držíme vaší skupině palce a hodně radosti s další prací s dětmi,

 • Dobrý den, pane Uncajtíku,

  dcera byla opravdu spokojená a moc se jí líbilo.

  Moc si přála jet na stejný příměstský tábor i letos a hlavně díky skvělé vedoucí Anetě Hejné.

  děkujeme

  Gabriela

 • Naše dcera byla na paddle táboře několikrát a vždycky přijela moc spokojená. Letos jede znovu a už se těší. Instruktoři jsou prý sympaťáci a na táboře prý panovala po celou dobu přátelská atmosféra. Poznala nové kamarády a prý si všichni navzájem pomáhali třeba při stavbě stanu. Pro děti je to smysluplně strávený letní čas v přírodě s nezapomenutelnými zážitky. Užijte si to na pohodu i letos. Mějte se fajn, Tě šplouch, Jana Dařbujanová