?
Věděli jste, že nejoblíbenější tábory jsou vyprodané už začátkem května?
?
Až 35 % rodičů nestihne přihlásit své děti na letní tábor v termínu, a tím pádem nezískají zajímavější cenu a nezajistí si místo na vyhlášených dětských kempech.
?
Znáte nějaký tábor, kde si na své přijdou i puberťáci ve věku 13–16 let? Máte doma puberťáka? Už víte, co bude dělat v létě?
 • Máte už program na letní prázdniny?

  Jak vybrat ten správný tábor, kde vaše dítě prožije SUPer léto, když spousta táborů je pouze hlídání dětí “od–do” a v nabídce je těžké se vyznat? Jak najít tábor, kde si vaše děti užijí spoustu zábavy a domů se budou vracet nadšené? Tábor, jehož program je plný akčních her, plný nových zážitků a dobrodružství? Tábor, který vede parta nadšených instruktorů?

 • Naštěstí pro vás máme řešení

  Dovolte mi vás touto formou seznámit s programem “SUPer tábor (příměstský tábor na paddleboardech)”. S táborem, jehož program je postaven na principech zážitkové pedagogiky, kde jsou děti zábavnou a poutavou formou vtaženy do všech táborových aktivit a her. V průběhu celého týdne spolu děti komunikují, pracují v týmech, společně plní úkoly a překonávají překážky. Zároveň objevují atraktivitu vodního prostředí, kde se zdokonalují v jízdě na paddleboardu nebo kánoi. Součástí všech programu je i výlet na paddleboardech a závěrečná hra plná úkolů.

 • “Naše klasika” se odehrává přímo v centru Pardubic a na velkou část programu se můžete těšit v Parku Na Špici. Paddleboarding + Fun water park si vaše děti užijí opravdu naplno.

 • Je pro vás připraveno špičkové vodácké vybavení, a to včetně plovací vesty pro každého účastníka.

 • Zabavíme i vaše puberťáky. Je pro ně připravená expedice na řece Orlici, kde je čeká nejkrásnější část této řeky. Součástí programu je spaní ve stanech a bojová hra v Hradci Králové.

 • V našich řadách jsou zkušení instruktoři, kteří s nadšením a zaujetím zasvětí vaše děti do všech programů a her. Celý program prochází dukladnou přípravou a všechny hry zkoušíme a ladíme na před sezonním soustředění.

Tématické programy

“Cesta z města”
7 - 13 let

Program, který se odehrává mimo město. Je určen pro věkovou kategorii 8–13 let. Během celého táborového týdne vás budeme připravovat na závěrečnou “akční hru”, kde si vyzkoušíte všechny získané dovednosti. Součástí turnusu je i vodácký výlet na paddleboardech. Místo konání v roce 2021 je obec Kunětice a zázemí najdeme v "ANDY WEST RANCH". 

“V pohybu”
13 - 16 let

Máte doma puberťáka? Tento program je určen pro věkovou skupinu 13–16 let. Můžete se těšit na výlet plný dobrodružství a spaní ve vlastních stanech. Během tábora vás čeká sjezd řeky Orlice a objevování krás a zajímavostí Hradce Králové.

“Naše klasika”
9 - 13 let

Základnu máme přímo v centru Pardubic (na skautské základně). Program je určen pro děti 9–13 let. Hlavní program se odehrává přímo v centru Pardubic v parku Na Špici. Součástí turnusu je i vodácký výlet na paddleboardech. Během celého táborového týdne vás budeme připravovat na závěrečnou “akční hru”, která se bude odehrávat v Parku Na Špici.

Tábory pořádáme od roku 2014

Naším stavebním kamenem je špičkový tým instruktorů. Součástí programů je vždy vodáctví a vodní turistika. Tady jsou reference, které jsme získali od našich absolventů.

 • Reference

 • Květa N.

  Syn byl na příměstském táboře na paddleboardech a byl moc spokojený. Líbil se mu program tábora, vedoucí i kolektiv. Původně se mu na tábor moc nechtělo a nebyl tam ani s žádným svým kamarádem, ale na konci se hned chtěl přihlásit na příští rok. V letošním horkém počasí to byl asi nejlepší možný tábor – voda na dosah, pěkný park, zázemí loděnice a prima vedoucí

 • Lenka N.

  Dobrý den, děkujeme vám za SUPer týden. Zúčastnili jsme se turnusu v pohybu a holky byly moc spokojené. Děkujeme i za postavení stanu :). Pro holky to byl nejhezčí prázdninový týden. Příští rok jedeme znovu.

 • Lenka U.

  Ráda bych vám poděkovala za skvělý příměstský tábor, po pravdě hodně netradiční a holky si to moc užily. Snad jen říkaly, že by na těch paddleboardech chtěly být pořád, ale to naštěstí nejde. Děkujeme a příští rok na viděnou.

 • Ivana H.

  Dobrý den, díky za fotky a děkuji za krásný týden. Má dcera Saša si tábor moc užila. Jste skvělý tým.Krásný zbytek léta

 • Petra N.

  Dobrý den, děkuji vám za turnus pro puberťáky. Sice jsem se od Kuby pořádně nedozvěděla, kde jste tam spali :), ale putování po Orlici se mu moc líbilo. Děkuji za program pro starší děti. Příští rok jedeme znovu

 • Lenka R.

  Děkujeme, Míša i Ala si to užili moc. Fotky jsou krásné :-)

 • Andrea S.

  Děkujeme vám za super týden. Dcera byla moc spokojená. Těšíme se na další letní turnus.

 • Renata N.

  Dobrý den, děkujeme za fotky. Ondra byl spokojený a za mě, za rodiče, velký dík. Renata

 • Andrea U.

  Děkujeme za příměstský tábor v centru Pardubic. Paddleboardy super nápad a ten park na Chrudimce. Museli jsme tam chodit i po táboře :).

 • Veronika H.

  Syn absolvoval turnus “V pohybu”, Orlice se mu moc líbila. Děkujeme